Korporátní komunikaci Siemensu vede Scaravelli

úterý, 13. října 2015, 09:13 Aktuality, PR, Lidé MediaGuru

Ředitelem korporátní komunikaceSiemens Česká republika se stal Matteo Scaravelli. Jens Wulf, který měl tuto roli navíc k vedení oddělení Siemens Business Development, bude i nadále vést oddělení Business Development.

Ve své nové pozici je Matteo Scaravelli odpovědný za komunikaci výročí 125 let Siemens v České republice a společně se svým týmem má za cíl posílit pozici Siemens jako technologického lídra a odpovědné společnosti v Česku.

Matteo Scaravelli_Siemens
Matteo Scaravelli

Matteo Scaravelli se přesunul do České republiky z arabského Abu Dhabí, kde byl zodpovědný za komunikaci Siemens pro region Střední východ. Zde se mimo jiné věnoval i komunikaci největší obchodní zakázky z oblasti energetiky v historii společnosti Siemens AG, která probíhala v Egyptě. Za 16 let působení v oblasti komunikace zastřešoval Scaravelli různé projekty, včetně globálních komunikačních aktivit Siemens AG a rozvoje řízení lidských zdrojů v rámci komunikačních oddělení Siemens z celého světa.

Matteo Scaravelli studoval politické vědy a mezinárodní vztahy na různých univerzitách v USA, Německu, Francii a v Itálii, kde promoval v roce 1996. Je také držitelem titulu MBA z Technické univerzity v Mnichově.

-stk-