Tchibo spustilo panoramatickou mobilní hru

sobota, 17. října 2015, 08:43 Aktuality MediaGuru

Společnost Tchibo spustila panoramatickou hru pro mobilní telefony a tablety, v níž hráči v prostředí virtuálního bytu sbírají označováním výrobků Tchibo slevové procentní body. Získat tak mohou až 20% slevu, kterou mohou uplatnit v mobilní a tabletové aplikaci, ale i v e-shopu firmy. Společnost tak chce přivést zákazníky k vyzkoušení nových způsobů nákupu v rámci cross-channelového přístupu firmy.

Hru lze najít na internetové adrese www.tchibosvet.cz a plně funkční je na zařízeních s podporou WebGL a gyroskopickým ovládáním, jež umožňují interaktivitu. „Právě gyroskop umožňuje sférický pohyb v herním prostředí a simulaci reálného pohybu na obrazovce. Hra je umístěna do šesti místností existujícího bytu z pražského Žižkova,“ uvedl Steffen R. Saemann, marketingový ředitel společnosti Tchibo Praha.

screen_shot_kuchyn_0715

screen_shot_obyvak_0717

Hra byla vytvořena a kreativně zpracována agenturou Zaraguza a až do poloviny listopadu bude dostupná v ČR a na Slovensku. Pravděpodobně ji bude adaptovat také polské Tchibo.

Podpora hry a m-commerce Tchibo proběhne jak na vlastních médiích firmy, tak formou PPC kampaní na portálech Google, Seznam, YouTube a Facebooku. Podpořena bude i vybranými vlogery a PR.

-stk-