Tubbr uvede aplikaci pro Youtubery v ČR a SR

středa, 07. října 2015, 09:43 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

V sobotu 10.října spustí multikanálová síť Tubbr novinku pro česko-slovenskou youtuberskou scénu. Aplikace pro Youtubery  a jejich fanoušky bude představena na akci ForGames v Letňanech.

"V dílně Tubrru vzniklo zatím deset speciálních mobilních aplikací pro iOS a Android, které jsou šité na míru přímo Youtuberům a jejich příznivcům. Deset vybraných hvězd české YouTube scény tak získává nástroj, který je spojuje přímo s jejich fanouškovskou základnou a zprostředkovává ten nejpřímější možný kontakt s nimi," říká CEO Tubrru Peter Sládeček.

Fanoušek si stáhne aplikaci konkrétního Youtubera a díky ní získá přehled o veškeré jeho aktivitě na všech podstatných sociálních sítích. Aplikace je tak jakýmsi hubem, který dává dohromady příspěvky Youtubera z Facebooku, Instagramu a samozřejmě i z YouTube. Na novinky se může nechat upozorňovat pomocí push notifikace. Výhledově pak do aplikace přibude i aktivita z Twitteru.

Youtuber navíc může se svými fanoušky komunikovat i přímo prostřednictvím aplikace, a to díky možnosti vložení přímého příspěvku. Nemusí se navíc jednat jen o obyčejný „blogový“ příspěvek. V rámci aplikace lze sdílet i například exkluzivní video, které na YouTube nelze dohledat.

Youtubeři spolu s aplikací získávají i přístup k analytickým datům. Úspěšnost své komunikace se svými příznivci si tak mohou zmapovat a ověřit.

Freescoot-MOB

-mav-