Tým moderátorů DVTV rozšíří Filip Horký

středa, 21. října 2015, 17:09 Aktuality, Lidé MediaGuru

Dvojici moderátorů DVTV Danielu Drtinovou a Martina Veselovského doplní moderátor Filip Horký, který doposud pracoval pro ČT24. „Jeho funkce bude tzv. létající reportér, bude pokrývat rozhovory v terénu a další témata, na které ve dvojici produkčně nedosáhneme,“ popsal na konferenci Czech Internet Forum Martin Veselovský. S novým moderátorem bude tým DVTV čítat 11 lidí.

Filip Horký
Filip Horký

DVTV dosahuje průměrně tří milionů zhlédnutí měsíčně podle Google Analytics a až půl milionů unikátních návštěvníků podle NetMonitoru. „Téměř třetinu návštěvnosti nám přivádí Facebook,“ prozradil Martin Veselovský.

Z ekonomického pohledu DVTV podle obou moderátorů funguje. „Jsme v polovině tříletého kontraktu s vydavatelstvím Economia. Máme nějaké vstupní náklady, které postupně umořujeme, a reklama je v podstatě vyprodaná,“ zhodnotil Martin Veselovský s tím, že cílem je stát na vlastních nohou.

https://twitter.com/FilipHorky/status/656852887692292096

DVTV zahájila v květnu loňského roku. Economia spolupracuje na výrobě videoobsahu s bývalými moderátory České televize Danielou Drtinovou a Martinem Veselovským, resp. se společností Diskurz TV. Smlouva byla podepsána na období tří let.

-stk-