Fajn rádia znovu uvádějí soutěž o pobyt na Klínovci

sobota, 28. listopadu 2015, 07:31 Aktuality, Rádio MediaGuru

Sítě Fajn rádií obvykle neopakují své soutěžní koncepty, výjimkou jsou iPhone mánie a aktuálně i Fajn lyžák na Klínovci, za který Fajn rádia získala v roce 2014 cenu Flema v kategorii Nejlepší využití rádia.

Fajn rádia a nový Skiareál Klínovec přicházejí se soutěží pro žáky základních a studenty středních škol, ve které jedna ze tříd vyhraje kompletní týdenní lyžařský kurs v hodnotě přes 750 tis. Kč v největším středisku v Krušných horách.

Celá třída včetně pedagogického doprovodu v maximálním počtu 30 osob vyhraje dopravu tam i zpět, týdenní ubytování s plnou penzí, skipasy na týden, možnost zapůjčení lyžařského nebo snowboardového vybavení, služby profesionálního lyžařského nebo snowboardového instruktora, značkové lyžařské bundy, akční kamery, Fajn party s Johanem a Ondrou z nové Odpolední show Fajn radia a společný vstup do bazénu.

Soutěž Fajn lyžák na Klínovci začala 16. listopadu a ve vysílání Fajn rádií a na internetu potrvá   celkem 4 týdny. Během této doby čekají na soutěžící třídy dva soutěžní úkoly.

Fajn lyžák na Klinovci slider

-mav-