Před Vánocemi v PR Klubu vystoupí Jiří Ovčáček

čtvrtek, 12. listopadu 2015, 06:13 Aktuality, PR MediaGuru

Na platformě sdružení profesionálů PR Klub vystoupí těsně před vánočními svátky mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček. V pondělí 21. prosince přijde diskutovat o celkové komunikační strategii Hradu, využívaných komunikačních nástrojích včetně sociálních sítí a jejich efektivitě a v neposlední řadě i o dopadu komunikačních aktivit na reputaci prezidenta.

„Ať už někoho provokuje, nebo svým jedinečným komunikačním stylem fascinuje, rozhodně je to aktuálně nejmedializovanější stejně jako nejvýraznější osobnost mezi mluvčími,“ říká místopředsedkyně PR Klubu Gabriela Bechynská, která bude setkání s Jiřím Ovčáčkem moderovat.

Ještě před prosincovým vystoupením organizuje PR Klub 25. listopadu půldenní konferenci s tématem „Měření efektivity PR“, na které vystoupí například mluvčí mBank Pavel Vlček a mluvčí pojišťovny Generali Jiří Cívka. Vlastní nástroje pro monitoring médií i sociálních sítí včetně těch zaměřených na vyhodnocování představí generální ředitelka společnosti Newton Media Petra Mašínová. Agenturní rozměr včetně nástrojů využívaných v mezinárodní síti FleishmannHillard pak dodá ředitel pro digitální a sociální média Ondřej Peterka.

Registraci je možno provést prostřednictvím internetových stránek PR Klubu.

-stk-