Sazkamobil na Vánoce posílí propojení s loteriemi

pátek, 06. listopadu 2015, 07:55 Aktuality MediaGuru

Začátkem listopadu spustil virtuální operátor Sazkamobil svou vánoční kampaň. Komunikuje v ní akci, v níž až do konce ledna rozdává za nákup loterií nebo losů Sazky v hodnotě nad 300 korun volné minuty či SMS. „V rámci letošních Vánoc pokračujeme v propojování světa loterií a telekomunikačních služeb. O těchto svátcích otevíráme služby Sazkamobilu i ostatním hráčům Sazky, kteří od nás získají dárek ve formě volných minut nebo bezplatných SMS do všech sítí,“ říká Jan Schmiedhammer, ředitel Sazkamobilu.

Získané volné minuty či SMS mohou lidé také darovat někomu jinému. „Mimo svých známých je možné přenechat volné minuty či SMS také obětavým trenérům dětských a mládežnických sportovních týmů. Rádi bychom jim tímto způsobem alespoň trochu usnadnili jejich záslužnou práci, kterou vykonávají bez nároku na honorář a mnohdy na vlastní náklady,“ dodává Schmiedhammer. Příběhy těchto trenérů a další informace o vánoční nadílce SAZKAmobilu si můžete přečíst na stránkách www.milionovedarky.cz.

Kampaň podpoří komunikace v místě prodeje, na internetu a v televizi, kde bude na Nově a Primě nasazen 10 s sponzorský vzkaz. Využité budou i SMS, terminálové zprávy či speciální zpravodaj.

Sazkamobil

Za kampaní stojí agentura Symbio Digital. PR zajišťuje PR.Konektor.

-stk-