WebTop100: Nejlepší firemní web má Vodafone

čtvrtek, 12. listopadu 2015, 07:12 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Ve středu 11. listopadu 2015 byly předány ceny vítězům soutěže WebTop100, která každoročně oceňuje kvalitu a profesionalitu webů a marketingových projektů českých firem. Do 14. ročníku soutěže se přihlásilo celkem 225 projektů, které ohodnotilo a zpětnou vazbu jim poskytlo celkem 58 expertů na jednotlivé oblasti digitálního marketingu.

Absolutním vítězem kategorie Firemní web roku 2015 se stala společnost Vodafone Czech Republic. „Přihlašujeme se každý rok, protože expertní zpětná vazba je pro nás velmi důležitá. V komentářích od porotců jsme již několikrát našli nové podněty, které jsme později využili při rozvoji webu. Zároveň se vždy rádi poměříme s konkurencí a zjistíme, co je na českých webech nového“, hodnotí ocenění David Fišer, Online Experience & Sales Manager společnosti Vodafone.

Ocenění nejlepší design získal Aeropartner za brand Aeropartner. První místo v kategorii Webdeveloper získala agentura Giant interactive. Cenu za nejlepší UX si odnesla společnost PPF Real Estate a titul nejlepší mobilní web patří Globus ČR.

Kompletní výsledky si můžete prohlédnout zde: WT100_kompletni_vysledky

-mav-