Radegast v kampani představuje příběhy hokejistů

pátek, 11. prosince 2015, 17:54 Aktuality, Reklama MediaGuru

V rámci svého partnerství s hokejovou extraligou zahájila pivní značka Radegast kampaň, v níž hodlá vyprávět příběhy hokejových bojovníků. „Fanoušci obdivují nebo kritizují hokejisty za jejich výkony na ledě, ale jen málokdo ví, jaké za nimi stojí příběhy. Hokejové začátky, rodinné zázemí, zranění atd., a to bychom právě rádi změnili a všem ukázali, že jsou za bojovníky označováni právem, protože bojují na ledě i mimo něj,“ přibližuje myšlenku kampaně Marek Dvořák, marketingový manažer značky Radegast.

Jako první svůj příběh vypráví Jiří Vašíček z Mountfield Hradec Králové, který byl v minulé sezóně vítězem statistiky Radegast index. Příběhy dalších hokejistů by měly následovat.

Další aktivitou, která bude následovat, je tzv. výzva hokejových bojovníků. „V hlavní roli budou vítězové Radegast indexu z minulé sezóny. Na webu www.radegastkmen.cz vyzvou fanoušky, aby si zkusili jaké to je, být v kůži hokejového bojovníka,“ popisuje Marek Dvořák s tím, že fanoušci budou vytvářet videa se svými výkony. „Motivace pro fanouška je jasná, možnost osobně se setkat s hráčem a zkusit si přípravu bojovníků přímo na ledě,“ dodává.

Součástí kampaně byla na startu sezóny také speciální edice plechovek vyobrazující loňské lídry Radegast indexu i s motty, která charakterizují jejich styl hry.

-stk-