Pavel Kuhn ze Sazkamobil přechází do Home Credit

úterý, 19. ledna 2016, 14:54 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Tým společnosti Home Credit rozšířil Pavel Kuhn a Milan Cáder. V souladu se strategií společnosti se zaměří především na oblast produktů a vývoje inovací.

Pavel Kuhn nastupuje na pozici ředitele inovačního centra a stává se členem senior managementu. Do společnosti přichází ze Sazkamobil, kde byl vedoucím marketingu. Dříve jako obchodní a marketingový ředitel pracoval v Mopetu CZ, devět let působil na pozicích manažer komunikace a manažer marketingu ve Vodafonu. Svou kariéru začínal jako account manager ve společnosti Leo Burnett. Vystudoval Vysokou školo báňskou - Technickou univerzitu Ostrava. „Na svém novém působišti bych chtěl navázat na velký kus práce v oblasti inovací, který odvedl stávající management a v roce 2016 bych se chtěl zaměřit na novinky a rozvoj finančních služeb v digitální oblasti,“ řekl Pavel Kuhn.

Pavel Kuhn
Pavel Kuhn

Milan Cáder bude zastávat pozici ředitele Divize Produkty, kde naváže na práci Daniela Šturma, který ve vrcholovém vedení společnosti Home Credit zůstává na pozici ředitele Divize Marketing a nadále se bude věnovat jejímu rozvoji. Milan Cáder přichází do Home Creditu ze společnosti BNP Paribas PF, kde pět let řídil oblast B2C a Péče o klienty. Předtím působil v GE Money Bank a Cetelemu. Vystudoval Vysokou školu finanční a správní, obor ekonomika a management.

Milan_Cader
Milan Cáder

-stk-