Zuno chce kampaní oslovit nové cílové skupiny

pondělí, 07. března 2016, 13:17 Aktuality, Reklama MediaGuru

Od března spouští banka Zuno novou kampaň zaměřenou na produkt refinancování půjček. V kampani se objeví známá čtveřice postav, jejich charaktery se však oproti minulé komunikaci mění. „Jejich charaktery se mírně posouvají. Reagujeme tím na průzkum, v němž jsme zjistili, že lidé vnímají postavy v reklamě jako reprezentanty banky,“ říká šéf marketing Zuno Bohdan Fedor.

Cílem kampaně je na produkt nalákat i nové cílové skupiny. „Máme nově definovány dvě cílové skupiny. První z nich jsou lidé do 35 let pracující v kancelářích. Druhou skupinu představují lidé nad 35 let, kteří už mají rodiny a pocházejí z menších měst,” dodává Fedor. Produkty banka nyní nabízí nejen čistě online, ale nově i prostřednictvím kontaktních míst Chytrého Honzy, čímž chce lépe oslovit lidi z menších měst.

Kampaň poběží od 7. března po celý rok 2016. Spot, jenž byl natáčen na bílém pozadí, je k vidění na TV Nova a TV Prima, podpořen je bannery, PPC, Facebookem a inzercí v tištěných médiích.

Kampaň připravil interní tým banky Zuno ve spolupráci s agenturou Gunpowder.

O změnách v komunikaci, mediamixu i přípravě kampaní in-house banky Zuno se můžete dočíst i v rozhovoru s Bohdanem Fedorem zde.

-stk-