Benzina představuje nový gastronomický koncept

pátek, 29. dubna 2016, 07:22 Aktuality, Marketing MediaGuru

Čerpací stanice Benzina, reprezentující maloobchodní segment společnosti Unipetrol RPA, mění podobu konceptu svého rychlého občerstvení Stop Cafe. Rozšiřuje jeho gastronomickou nabídku, na vybraných čerpacích stanicích navíc zařazuje odpočinkové zóny, Wi-Fi a nabídne možnost k dobití notebooku nebo mobilního telefonu. Do konce letošního roku bude nový koncept uveden na 42 čerpacích stanicích.

StopCafe

StopCafe2

StopCafe3

Koncept Stop Cafe bude na čerpacích stanicích instalován v různém rozsahu, dle potřeb zákazníků konkrétní lokality. Základem vždy bude čerstvě upražená káva, případně také hot-dog. „Naše investice jsou v souladu s očekáváním zákazníků. Většina českých řidičů tráví na čerpací stanici méně než 10 minut a průzkum, který jsme si nechali zpracovat, potvrdil, že mezi nejdůležitější služby na čerpacích stanicích patří automat na kávu a nabídka rychlého občerstvení,“ říká Marek Zouvala, jednatel společnosti Unipetrol RPA zodpovědný za maloobchod.

Nejširší nabídku občerstvení bude v restauracích Stop Cafe Bistro, kde budou k dostání čerstvé bagety, saláty a rozšířený sortiment teplých jídel a snacků. Do konce roku 2018 by měl být uveden na 50 čerpacích stanicích. Na 271 čerpacích stanicích budou od května k dispozici nové dotykové kávovary s kávovou směsí fair trade a čerstvým mlékem.

-stk-