Kaufland natáčí fotbalový spot s Daridou a Panenkou

pondělí, 11. dubna 2016, 06:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

U příležitosti nadcházejícího Mistrovství Evropy ve fotbale připravuje obchodní řetězec Kaufland fotbalovou kampaň, v níž si spolu zahrají Antonín Panenka a Vladimír Darida. Kampaň s názvem “Z lásky k fotbalu” rozvíjí dlouhodobý komunikační koncept společnosti “Z lásky k Česku”.

Kampaň odstartuje 10. května a poběží tak dlouho, dokud bude český tým hrát na turnaji. K vidění bude v televizi na stanicích skupiny Nova, Prima, Barrandov i Atmedia, dále také na internetu. 

Fotografie z natáčení v pražském Karlíně

Kaufland3

Kaufland1

Kaufland2

„Vladimíra Daridu jsme ke spolupráci získali i díky tomu, že máme s jeho domovským týmem Hertha Berlín mimořádně dobrý vztah. S Antonínem Panenkou jsme spoupracovali už loni, kdy nám dělal patrona na našem benefičním fotbalovém utkání na podporu SOS dětských vesniček,“ vysvětluje volbu dvou známých fotbalistů tiskový mluvčí Kauflandu Michael Šperl. „Oba dva podle nás tvoří dobrý protiklad – Antonín Panenka, který se stal mistrem Evropy před 40 lety, a Vladimír Darida jako zástupce současného národního týmu,“ dodává.

V připravovaném spotu si oba dva fotbalisté zahrají fotbal s dětmi na ulici, dojde i na závěrečnou penaltu. Hudební podkres fotbalového spotu tvoří opět píseň skupiny Čechomor, tentokrát však s fotbalovou tematikou.

Reklamní kampaň pochází z dílny kreativní agentury Glanzer a Partner. Režie se opět ujal Michael Baumbruck.

-stk-