Launch značky Smac podpoří TV reklama

neděle, 10. dubna 2016, 09:45 Aktuality, Reklama MediaGuru

Společnost Bolton Czechia, distributor značek Rio Mare, Monini, WC Net nebo Borotalco, uvede na český trh nový přípravek pro domácnost. K launchi původem italské značky Smac express využije podpory v televizi, tisku, na internetu, v místě prodeje a spotřebitelská aktivace.

Smac

Televizní kampaň startuje v dubnu na kanálech skupiny Prima a potrvá až do konce října. Nasazeny budou adaptované 10s spoty, ve kterých se bude představovat účinnost výrobku na různých površích. Reklamní spoty později doplní i sponzoring vybraných pořadů. „Televizní kampaň začínáme s prezentací účinnosti odmašťovače Smac Ultra a Smac Multi v kuchyni a na grilu. V prvním spotu uvidíme extrémní sílu prostředku, jak si hravě poradí se zašlou a mastnou špínou na sporáku. Druhý spot je zaměřený na připečenou mastnou špínu na grilu,“ popisuje produktová manažerka značky Pavlína Kostrhounová. 

V tisku se nový výrobek rovněž objeví v Glanc boxu nebo jako dárek pro předplatitele časopisu.

Distribuce obsáhne obchodní řetězce Ahold, Tesco, Globus a velkoobchodní prodejny Makro, a také drogistické řetězce DM Drogerie, Rossmann a Teta drogerie. Odmašťovače Smac Ultra a Smac Multi budou v prodeji i na tradičním trhu.

Spoty adaptovalo pražské studio Dema Creative Production.

-stk-