Marketing Home Creditu povede Jana Studničková

úterý, 05. dubna 2016, 15:28 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Novou ředitelkou divize marketing společnosti Home Credit se od března stala Jana Studničková. V České republice i na Slovensku bude zodpovědná za marketingovou komunikaci, řízení zákaznické zkušenosti a online aktivity. Střídá tak Daniela Šturma, který po necelých dvou letech z Home Creditu odchází.

Jana Studničková
Jana Studničková

Jana Studničková přebírá od svého předchůdce vedení projektu repositioningu, jehož cílem je zlepšit vnímání značky prostřednictvím inovací a pozitivní zákaznické zkušenosti. Soustředí se i na marketingovou podporu jednotlivých produktů a prodejních kanálů, v centru pozornosti bude především online prostředí. Se svým týmem bude Studničková zodpovídat i za subbrandy Home Credit, např. Japonskou půjčku, Tesco finanční služby či O2 Extra kartu.

V rámci skupiny PPF, do které Home Credit patří, působí Jana Studničková již od roku 2011. V loňském roce krátce působila v českém O2 na pozici Chief Discovery Officer, předtím jako výkonná ředitelka pro marketing v O2 Slovakia. Dříve vedla marketing a obchod ve společnosti Sazka sázková kancelář v době konsolidace firmy, na stejné pozici pracovala také pro společnost MobilKom / U:fon. V minulosti pracovala ve skupině Penta Investments, kde byla zodpovědná za komunikační aktivity skupiny a oblast marketingu.

-stk-