Soutěž o nejlepší obaly Packstar se koná i letos

čtvrtek, 14. dubna 2016, 07:23 Aktuality, Marketing MediaGuru

V letošním roce proběhne druhý ročník soutěže o nejlepší obalové řešení Packstar 2016. Jedná se o jedinou obalovou soutěž na českém a slovenském trhu, kde budou přihlášené obaly produktů hodnotit přímo jejich uživatelé.

Jednotlivé obaly budou hodnoceny nejen z pohledu odborníků posuzujících splnění všech potřebných požadavků, ale i samotných uživatelů. Do soutěže mohou své obaly přihlásit výrobci baleného zboží, distributoři, dodavatelé obalů či obalových materiálů, reklamní agentury, agentury obalového designu nebo designeři a firmy poskytující služby v oblasti balení. Na výběr jsou tři soutěžní kategorie: spotřebitelské, skupinové a přepravní obaly. Uzávěrka přihlášek je 30. dubna 2016.

Po květnovém hodnocení ze strany odborníků, bude následovat marketingový výzkum, v rámci kterého budou již reálné vzorky přihlášených obalů hodnotit přímo jejich uživatelé. Celý výzkum bude zajišťovat výzkumná agentura.

Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže a předání ocenění proběhne 13. října 2016 v rámci třetího ročníku českého a slovenského obalového kongresu Obalko.

-mav-