Zuno na jaře propaguje půjčku na bydlení

čtvrtek, 07. dubna 2016, 13:10 Aktuality, Reklama MediaGuru

Banka Zuno zahajuje novou kampaň propagující půjčku na zařízení nového bydlení. Cílem je upozornit na běžný zvyk lidí brát si více půjček rychle za sebou a ukázat výhodnost jedné půjčky na všechno.

"Na jaro jsme zvolili téma zařizování bydlení. Reklamy jsou propojené. Cílem je zdůraznit to, že místo několika půjček je výhodnější vzít si pouze jednu s výhodnou úrokovou sazbou a takovou výší splátky, kterou si mohu dovolit," říká Ewa Golińská, Digital marketing and Communication Supervisor online banky Zuno.

Skupina již známých protagonistů reklam Zuno se z kancelářského prostředí přemístila do bytu, respektive výtahu v domě mladé blondýnky a společně přinášejí nábytek a vybavení, pořízeného díky jedné výhodné půjčce.

Kampaň poběží po celý rok střídavě s kampaní na refinancování nevýhodných úvěrů v televizi na stanicích Nova a Prima a na internetu prostřednictvím bannerů, PPC a komunikace na Facebooku. Na televizních obrazovkách budou nasazeny dva spoty, z nichž jeden cílí primárně na ženy, druhý na co nejširší skupinu

Kampaň vytvořil ji interní tým banky Zuno ve spolupráci s agenturou Gunpowder.

-stk-