AKA se stěhuje k PIAFu, mění logo

středa, 04. května 2016, 14:49 Aktuality, Reklama MediaGuru

Po bezmála 14 letech se kanceláře AKA i její servisní organizace ARA‘s přestěhovaly do nových prostor. Od května se doručovací adresou stává Mánesova 92/1643 na Praze 2. Sídlit zde bude společně s Asociací mediálních agentur ASMEA a se štábem zajišťujícím mezinárodní konferenci a soutěž PIAF, jejichž ředitelem je současný výkonný ředitel AKA Marek Hlavica.   

U příležitosti změny sídla se AKA rozhodla modernizovat i loga AKA a ARA‘s a sladit je s dalšími navazujícími logy sekcí a projektů AKA.

AKA mění logo, jeho autorkou je
AKA mění logo, jeho autorkou je Veronika Pavlíková z McCann.

„AKA nevytvářela kompletně nový grafický design, proto jsme logo přizpůsobili stylu webových stránek a také jednotlivým sekcím asociace. Drželi jsme se moderního minimalistického stylu, ale zároveň jsme chtěli logo odlišit. Mělo být jednoduché, na první pohled zajímavé a vyjadřovat funkci zastřešující organizace,“ říká autorka loga Veronika Pavlíková z agentury McCann. „Logo je možné použít v plné verzi s rozepsaným názvem, stejně jako ve zjednodušené zkratce AKA, a je tak snadno využitelné pro všechny propagační materiály,“ dodává.

-stk-