Férový tendr podpoří i slovenská asociace KRAS

středa, 25. května 2016, 14:43 Aktuality, Reklama MediaGuru

K iniciativě Férový tendr, za kterou stojí Asociace komunikačních agentur (AKA), se za poslední dva měsíce přidalo několik dalších asociací: APRA – Asociace PR agentur, EMAČR – Event Marketing Association Czech Republic – a partnerská asociace na Slovensku KRAS – Klub reklamných agentúr Slovenska.

„K Férovému tendru se může přihlásit agentura, zadavatel, fyzická či právnická osoba – každý, s kým férové zásady rezonují a kdo chápe, že jejich respektování je přínosem pro všechny, protože kultivují podnikatelské prostředí. Zkrátka, že jde o win-win projekt,“ říká Vladimír Rejlek z agentury Wunderman a spoluzakladatel Digitální sekce při AKA, z níž Férový tendr vyšel.

Co znamená přihlásit se k Férovému tendru?

(1) Podporovatel dá na vědomí svým zaměstnancům i klientům, že se přihlásil k FT a seznámí je s hlavními principy této iniciativy. (2) Podporovatel se snaží při přípravě a realizaci výběrových řízení respektovat v maximální míře pravidla FT. (3) V případě, že je vyhlášen tendr, který nesplňuje parametry FT, upozorní podporovatel zadavatele, že jeho tendr má z hlediska efektivního hledání nejlepší nabídky rezervy a seznámí ho s podmínkami FT. (4) Podporovatel si na webové stránky vloží badge FT s proklikem na web projektu www.ferovytendr.cz. (5) Podporovatel může připojit k elektronickému podpisu svých zaměstnanců badge FT, který deklaruje podporu projektu. Přihlašovací formulář, logo a badge ke stažení jsou k dispozici na www.ferovytendr.cz.

Podrobnosti k iniciativě Férový tendr si můžete přečíst zde.

-stk-