Illy uvádí novinky, sází na Instagram a Stream.cz

úterý, 10. května 2016, 09:46 Aktuality, Marketing MediaGuru

Italská značka kávy illy přichází do on-trade kanálu s novinkami v podobě nápojů yogurt espressa, espressa tiramisu, cappuccina fredo či espressa freda, nabídku letos rozšíří také o tzv. cold brew – extrakci kávy studenou vodou. Ve vybraných kavárnách je budou propagovat stojany, letáky či samolepky. „V gastru je velmi důležité neustále přicházet s něčím novým, a to i když se novinky podílí na celkovém obratu jen okrajově,“ vysvětluje Petr Mrázek, ředitel společnosti Le Patio International, výhradního distributora illy na českém trhu.

Illy
Cold brew, tiramisu espresso a yogurt espresso značky illy

Na podporu své značky plánuje illy jen aktivity v digitálu. Čtyřmi novými díly naváže na loňský seriál Univerzita kávy na Stream.cz, letos tak představí mimo jiné londýnský kávový festival.

Dále bude rozvíjet své sociální sítě, po Facebooku se nově pouští do Instagramu, kde vystupuje na profilu coffeetimecz. „Zde chceme ukazovat fotografie krátkých prožitků v průběhu dne, které se s kávou pojí,“ popisuje Petr Mrázek s tím, že do budoucna zde bude illy spolupracovat se známými food bloggery.

Kromě značky illy distribuuje společnost Le Patio International na českém trhu také minerální vody Vittel a Perrier, českou Korunní, čaj Ronnefeldt, džusy Pago, čokolády Valrhona, Monbana a Von Houten, zmrzliny Pregel, snídaňovou kávu Melitta a kávovary La Spaziale, Niova Simonelli, La Cimbali, Francis Francis a Victoria Arduino.

-stk-