MOL spouští imageovou kampaň s písní Toulavá

úterý, 03. května 2016, 06:53 Aktuality, Reklama MediaGuru

Společnost MOL spustila 1. května dvoufázovou imageovou kampaň „Načerpejte dobrou náladu”. První fáze se zaměří na zvýšení povědomí o značce, druhá na hlavní produkty z nabídky čerpacích stanic MOL.

„MOL vstoupil na český trh v loňském roce a díky akvizici několika sítí čerpacích stanic se hned stal dvojkou na trhu. Právě v souvislosti s tím chceme pracovat na zvyšování povědomí o značce a na vytváření pozitivní image,” řekl Radim Špůrek, retail director společnosti MOL Česká republika.

MOL

Kampaň staví na televizním spotu, v němž se představí celá široká cílová skupina zákazníků společnosti –  v první řadě rodina s dětmi, dále mladé ženy, byznysmeni či dělníci, kteří si na čerpacích stanicích zpívají ústřední píseň kampaně – Toulavá od Sebestiana. Dále kampaň poběží v rádiu, tisku, OOH, na internetu a sociálních sítích, kde budou klíčové vizuály s rodinou podpořeny produktovými vizuály s kávou, sendvičem věrnostním programem a nabídkou aditivovaných paliv.

Na kreativním konceptu kampaně se podílel interní tým společnosti a agentura WMC/Grey. Produkci zajistila Filmservice, režie se ujalo duo Mods.

-stk-