Stream.cz zahájí seriál Žrouti, propojí své pořady

středa, 11. května 2016, 06:01 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Od pátku 13. května 2016 začne internetová televize Stream.cz nabízet nový seriál Žrouti. Propojuje v sobě pořady o vaření, které Stream.cz nabízí – a to Luxus na talíři s ortodoxním kuchařem Robertem Miklušem, který odmítá za použité suroviny šetřit, a na druhé straně pořad Vaříme s Mírou, libující si v přípravě rychlovek "za nula nula prdlačky", s Romanem Mrázikem.

Od pátku tak Stream.cz nabídne seriál Žrouti, který nechá diváky nahlédnout pod pokličku okázalé cooking show Luxus na talíři a středečního lidového Vaříme s Mírou. Pořad s nadsázkou zachycuje nevraživost mezi kuchaři, kteří v uvedených pořadech vystupují.

Varime_Luxus

„Díky předchozí spolupráci se Streamem jsme se rozhodli neomezovat se pouze jedním formátem, ale naopak jich propojit víc tak, aby každý z nich fungoval sám o sobě a přitom dohromady tvořil jeden celek," uvedl Milan Kuchynka z producentské společnosti Negativ. Pod novým seriálem jsou tak znovu podepsáni autoři politické satiry Kancelář Blaník.

„Zkombinovat dohromady tři televizní formáty – dva pořady o vaření a jeden seriál, to tu ještě nikdo nezkusil," dodal Lukáš Záhoř, šéfproducent internetové televize Stream.cz.

Námět pro seriál Žrouti připravili Tomáš Hodan, Marek Najbrt, Milan Kuchynka a Robert Geisler, který napsal i scénář.

-mav-