TL5 se rozšiřuje do Curychu, přichází Valentová

pátek, 06. května 2016, 10:27 Aktuality, Reklama MediaGuru

Na nově zřízenou pozici kreativní ředitelky přichází do pražské digitální agentury TL5 Digital Veronika Valentová, bývalá art directorka Zaraguzy. Na starost bude mít kreativní kampaně a vizuální podobu výstupů agentury.

Veronika Valentová, nová kreativní ředitelka TL5
Veronika Valentová, nová kreativní ředitelka TL5

Kreativní tým ještě rozšířil o Vojtěcha Matěnu, který má na starosti videoprodukci, a Terezu Menclovou, která doplňuje stávající tým fotografů. Je to další krok k vytvoření interní produkce přímo v agentuře.

Dále agentura plánuje otevřít pobočku ve švýcarském Curychu, kam se částečně přesouvá managing director TL5 Tomáš Votruba. Z Curychu by potom agentura rozvíjela své aktivity v regionu CE, s primárním zaměřením na německy mluvící trhy, jako je Německo, Rakousko a Švýcarsko.

„Mnohé se u nás v posledních měsících změnilo, získali jsme řadu klientů a posunuli jsme se více směrem k práci na kreativních kampaních, ačkoli bychom rádi udrželi i náš přístup a úzkou specializaci na sociální sítě“ říká Tomáš Votruba s tím, že v plánu je i nový web, který bude více akcentovat práci firmy.

-stk-