Nova podporuje spotem nadaci Leontinka

neděle, 05. června 2016, 09:12 Aktuality, Reklama, TV MediaGuru

Televize Nova představila novou charitativní spolupráci s Nadací Leontinka na pomoc nevidomým. Od 1. června ji podporuje reklamním spotem „Světlo do života“, který má motivovat diváky, aby se stali pravidelnými dárci. Ke spolupráci byly osloveny osobnosti televize, a to moderátoři Renáta Czadernová, Petr Suchoň a dvojice ze Snídaně s Novou Zorka Hejdová a Míra Hejda.

Nova i s tímto spotem pokračuje v autentickém stylu, v němž vystupují reální příjemci pomoci. Ve spotu pro Leontinku účinkují sourozenci Sebastian a jeho šestiletá nevidomá sestra Adélka. „Věřím, že se nám podařilo zachytit nejen blízky vztah sourozenců, ale i potřebu pomoci mezi lidmi. A proto diváky zaujme a přispějí pravidelnou finanční částkou pro Leontinku,“ dodává Tomáš Belko, kreativní ředitel agentury Ogilvy & Mather, která vytvořila spot ve spolupráci s kreativním oddělením televize. Režie spotu se ujal Sam Tootal z Velké Británie. Produkci zajistila společnost Savage.

Spotovou kampaň doplní redakce zpravodajských a publicistických pořadů, ve kterých se veřejnost dozví, komu konkrétně Leontinka finančně přispívá, a na jakých projektech pracuje.

-stk-