Vodafone cílí na mladé přes osobní rozvoj

pátek, 24. června 2016, 07:09 Aktuality, Reklama MediaGuru

Vodafone zahájil 13. června projekt „Věř – je to v tobě“, jímž cílí na mladé. Spolupracuje na něm se skupinou influencerů, mimo jiné s investigativním novinářem Jankem Rubešem, zpěvákem Benem Cristovaem nebo snowboardistkou Šárkou Pančochovou.

„Jde nám o hlubší věc, nejen o komunikaci nového produktu či služby, ale i o to, abychom udělali něco hodnotného pro budoucnost naší společnosti. Abychom v mladých lidech vzbudili chuť a zájem skutečně něco dělat. Něco, co je baví, co je naplňuje. To, jestli v tom jsou právě teď hodně dobří či nikoli, je vedlejší. Chceme je podpořit, dodat jim kuráž a vzbudit vášeň, aby žili plnohodnotnější a šťastnější život,“ říká Markéta Moreno, ředitelka pro značku a komunikaci Vodafonu.

Ve speciálním pilotním videu, které Vodafone uveřejní 23. června, každý z influencerů po svém představí hlavní myšlenku komunikace. Společně s videem zveřejní Vodafone na webových stránkách www.vodafone.cz/jetovtobe výzvu mladým lidem a podrobnější popis projektu.

Projekt není myšlen jako jednorázová kampaň, ale jako dlouhodobá platforma, která se bude postupně vyvíjet. Součástí bude speciální obsah, včetně série workshopů a eventů zaměřených (nejen) na tematiku osobního rozvoje. Vodafone tak navazuje na tradici, kterou se od začátku působení Oskara na českém trhu vždy snažil podporovat lidi v tom, aby byli kreativní, nenechali se odradit neúspěchem a aby si šli za tím, co je baví a co je pro ně v životě důležité.

-stk-