Z marketingu Coca-Coly HBC odchází Petr Havlíček

úterý, 21. června 2016, 10:40 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Z pozice obchodního a marketingového ředitele společnosti Coca-Cola HBC Česko a Slovensko odchází Petr Havlíček. Přesouvá se na vyšší pozici přímo do centrály společnosti na funkci Regional Premium Spirits Director. Odpovědný bude za řízení obchodu a expanzivní strategii firmy v segmentu prémiových alkoholických nápojů vybraných regionů. Na českém a slovenském trhu jej částečně nahradí Jan Říha, který se stává obchodním ředitelem. Marketing bude řešit dosavadní marketingový manažer Zbyněk Chládek.

Petr Havlíček začal svou kariéru v Coca-Cola HBC v roce 1998 v obchodním oddělení, kde si prošel více pozicemi. V roce 2006 řídil obchod na slovenském trhu na pozici národního manažera prodeje SR. O pět let později byl jmenován národním manažerem pro klíčové zákazníky ČR/SR. V roce 2014 se stal obchodním a marketingovým ředitelem celé CC HBC pro ČR a SR.

Petr Havlíček, dosavadní obchodní a marketingový ředitel v Coca-Cole HBC se přesouvá do centrály.
Petr Havlíček, dosavadní obchodní a marketingový ředitel v Coca-Cole HBC se přesouvá do centrály.

Jan Říha bude ve své pozici obchodního ředitele zodpovědný za obchodní funkce a podporu obchodu, primárně Sales, Key Customer Management, Commercial Service a Commercial Capabilities. Svou kariéru v Coca-Cola HBC začal v roce 1996 v obchodním oddělení. Následně si prošel více pozicemi a působil jako regionální manažer prodeje, marketingový ředitel a manažer zákaznického centra. V roce 2011 se stal národním obchodním ředitelem a od roku 2014 zastává současnou pozici národního manažera pro klíčové zákazníky.

Jan Říha, nový obchodní ředitel společnosti Coca-Cola HBC Česko a Slovensko
Jan Říha, nový obchodní ředitel společnosti Coca-Cola HBC Česko a Slovensko

-stk-