Agrofert spouští olympijskou kampaň #holezadky

středa, 13. července 2016, 08:33 Aktuality, Reklama MediaGuru

Společnost Agrofert, jeden z partnerů Českého olympijského týmu, spouští v polovině července svou olympijskou kampaň.

Kampaň, jež nechce nechat „české sportovce s holým zadkem“, bude probíhat především na internetu, okrajově také v outdooru. „Téma je jasné – díky naší podpoře nejedou čeští sportovci do Ria lidově řečeno s holým zadkem,“ popisuje kampaň Kateřina Kuchařová, ředitelka divize komunikace Agrofertu.

Jádro kampaně tvoří dva videospoty s obnaženými sportovci na sportovišti, které budou poprvé představeny na hudebním festivalu Colours of Ostrava. Poté budou k vidění na YouTube, českých zpravodajských, zábavních serverech a videokanálech.

Dále bude kampaň využívat od 14. července microsite www.holezadky.cz a Instagram s hashtagem #holezadky.

Kampaň vznikla ve spolupráci se studenty marketingu Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Produkci zajistila studentská společnost Kouzelná animace, která do natáčení zapojila mj. budoucí režiséry, animátory, produkční a další budoucí profesionály filmového průmyslu

Kromě komunikační kampaně připravil Agrofert k letní olympiádě také putovní olympijskou výstavu, nabídl dva zájezdy na olympiádu do Ria v aukci pro Nadaci Agrofert a v neposlední řadě rozšířil Klik park na pražském Chodově o olympijské sporty.

-stk-