Do agentury Bistro přichází šest nových lidí

sobota, 30. července 2016, 07:57 Aktuality, Reklama MediaGuru

Bistro Agency i nadále rozšiřuje svůj tým, nabírá šest nových lidí: Anna Balounová, Martina Chlebounová, Iva Nyklesová, Daniel Hoksza, Jan Chládek a David Myška

Anna Balounová přichází na pozici senior art director. Dříve působila v agentuře DDB, kde pracovala pro značku McDonald. V Bistru se bude ěnovvat značce Škoda Auto, pro kterou bude pracovat na interiérových a expozičních řešeních, a dále výrobci outdoorového oblečení a vybavení Hudy.

V rámci agenturní filozofie podpory mladých umělců a kreativců napříč všemi obory přichází na pozici motion designer studentka oboru Filmová a TV grafika z pražského UMPRUM, Martina Chlebounová.

Do accountského oddělení nastupuje Iva Nyklesová, která přichází z agentury GWC World. Zde fullservisově pracovala pro značku Samsonite. V Bistru se bude z pozice account executive věnovat klientům MasterCard, Sazka Bet a Hudy.

Bistro
Zleva: Martina Chlebounová, Anna Balounová a Iva Nyklesová

Daniel Hoksza, Jan Chládek a David Myška nastupují jako kreativní kodéři do oddělení developmentu. První dva jmenovaní se budou z pozice juniorních kodérů věnovat banerovým kampaním, s důrazem na dynamické bannery. David Myška bude pracovat na náročnějších zadáních v rámci frontendových řešení napříč celým klientským portfoliem.

Bistro_2
Zleva: David Hoksza, David Myška a Jan Chládek

 

-stk-