Radegast chce oslovit nové spotřebitele v digitálu

pondělí, 25. července 2016, 16:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

Pivní značka Radegast se ve své integrované kampani zaměřuje kromě televize a outdooru také na digitální aktivaci. Jejím klíčovým slovem je #horkavolba, s níž chce oslovit nové spotřebitele, zejména mladší dospělé v regionech, které nejsou pro značku tradiční. Jedná se především o některé regiony v Čechách.

„Kampaní chceme představit pivařům hlavní hodnoty značky a vyzdvihnout specifickou hořkou chuť našeho piva. Kampaň bude úspěšná, pokud osloví chlapy mimo domácí region natolik, že zváží #horkouvolbu a vyzkouší, jak chutná správně hořké pivo z nošovického pivovaru Radegast,“ řekl Marek Dvořák, marketingový manažer značky Radegast.

Kampaň bude viditelná na stream.cz a youtube.cz. Hlavním kanálem ale zůstává vlastní profil Radegastu na Facebooku. „Kampaň využívá větší počet videií s různou stopáží, která jsou přizpůsobená digitálnímu a mobilnímu prostředí. Hlavní video pro online zaujme originálním způsobem vyprávění pozpátku,“ přiblížil obsah kampaně Petr Šupolík z  agentury Symbio, která spolupracuje se značkou od letošního dubna.

Kreativní koncept pro offline připravila agentura Rust.

-stk-