Václav Sochor řídí komunikaci skupiny Tipsport

pondělí, 04. července 2016, 13:52 Aktuality, Lidé, PR MediaGuru

Vedoucím oddělení komunikace skupiny Tipsport se stal bývalý novinář a PR konzultant Václav Sochor. Zastřešovat bude externí i interní komunikaci mezinárodního holdingu Tipsport, který má v současné době přes 1600 poboček a 3000 zaměstnanců. V České republice patří do holdingu značky Tipsport a Chance, od roku 2005 je Tipsport zastoupen také na slovenském trhu.

„Kromě běžných PR aktivit a dalšího rozvoje vztahů s médii bude jedním z prvních úkolů Václavova týmu profilovat Tipsport jako atraktivního zaměstnavatele především v oblasti IT a také se podílet na vypracování dlouhodobé strategie CSR aktivit skupiny,“ uvedl ředitel divize strategie a rozvoje holdingu Zdeněk Brázdil. Právě pod jeho divizi komunikační oddělení nově spadá. Dosavadní šéf komunikace holdingu Tipsport Lubomír Ježek přešel na pozici manažer sponzoringu.

Václav Sochor do Tipsportu přišel z PR agentury Bison & Rose, kde na konzultantské pozici odpovídal za řízení několika klientských týmů. 12 let pracoval v české redakci BBC v Londýně a v Praze, v letech 2007 až 2009 vedl odborný časopis Strategie. Poté pracoval jako šéfredaktor zpravodajské stanice Českého rozhlasu Rádio Česko a publisher odborných titulů vydavatelství Economia.

Václav Sochor
Václav Sochor

-mav-