Lidl pokračuje v remodelingu své prodejní sítě

čtvrtek, 04. srpna 2016, 16:28 Aktuality, Marketing MediaGuru

Kromě výstavby prodejen nové generace zahájil Lidl také remodeling vybraných stávajících prodejen. Několik desítek z nich získá v interiéru nový vzhled. Na stávajících prodejních plochách budou využity prvky konceptu prodejny nové generace, které mají zákazníkům přinést vzdušnější, čitelnější vzhled a příjemnější nakupování. Zaměstnancům mají zjednodušit manipulaci s produkty a práci s údržbou.

O konceptu prodejen Lidl nové generace se můžete více dočíst zde

„Tímto remodelingem chceme našim zákazníkům i ve stávajících prodejnách poskytnout výhody prodejen nové generace, které stavební technologie těchto budov umožňují. Věříme, že příjemnější a pohodlnější nakupování ocení,“ okomentovala remodeling prodejny mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá.

Remodeling proběhne v příštích měsících v několika desítkách prodejen po celé České republice. Prodejny budou získají moderně koncipované zádveří, 3D grafické nápisy na stěnách pro lepší orientaci na prodejní ploše, nový vzhled pekárny, dřevěné prvky sjednocené v dekoru světlého dubu nebo nový systém pro prezentaci spotřebního zboží.

Zádveří

Spotřební zboží

Pekárna

I v těchto prodejnách budou instalovány pokladny s velkým odkládacím prostorem a ergonomickým pracovním místem pro zaměstnance. Celý interiér pak sjednotí šedá barva, jež má celé prostředí zklidnit a nechat lépe vyniknout vystavenému zboží a orientačnímu systému v prodejně.

-stk-