Praha ukázala návrhy jednotné vizuální komunikace

pondělí, 15. srpna 2016, 12:34 Aktuality, Marketing MediaGuru

Primátorka hlavního města Prahy Adriana Krnáčová v pondělí představila, jak by v budoucnu mohla vypadat jednotná komunikace hlavního města směrem k Pražanům nebo turistům. Nové prvky vizuální komunikace mají především informovat rezidenty a návštěvníky hlavního města o tématech, která se jich bezprostředně dotýkají. Autorem je designér Pavel Fuksa, který např. připravoval kampaň pro amerického prezidenta Baracka Obamu.

„Ráda bych, aby Praha komunikovala navenek jednotně, atraktivní, hravou, ale hlavně zapamatovatelnou formou. Těmito a dalšími podobnými vizuály chceme upozorňovat rezidenty a turisty na možnosti, které jim hlavní město nabízí, případně na konkrétní opatření schválená Radou HMP a Zastupitelstvem HMP,“ uvedla Krnáčová.

Nové vizuály jsou primárně určeny pro outdoorové kampaně prostřednictvím citylightů a rollingboardů, propojeny budou s on-line komunikací na portálu Praha.eu, Facebooku, Snapchatu atd. Zatím se jedná o zkušební verzi, o další případné realizaci rozhodnou reakce obyvatel a turistů. Jednotlivé kampaně bude hlavní město vyhodnocovat na základě mediálních výstupů a reakcí odborných médií a agentur.

Ukázky vizuálů

Pha_1

Pha_2

Pha_3

-mav-