Prima Cool a Óčko pořádají Vodafone You Fest

úterý, 09. srpna 2016, 12:05 Aktuality, TV MediaGuru

Spojení hudby, youtuberingu, gamingu, lifestylu a fresh food festivalu pod jednou střechou Průmyslového paláce v Praze přinese Vodafone You Fest, který pořádají společně Prima Cool a Óčko. Uskuteční se 17. září.

První ročník multižánrového festivalu cílí na všechny věkové skupiny. „Prostor Průmyslového paláce bude rozdělen na několik tematických zón. V jedné části vystoupí nejoblíbenějších mladí čeští a slovenští hudební interpreti a populární youtubeři, ale připravujeme i workshopy, gaming a food zónu,“ říká marketingový ředitel FTV Prima Aleš Pýcha.

Na výběru hudby se podílela TV Óčko. „Hrajeme hudbu populárních mladých zpěváků a kapel. Ukazujeme jejich život. Žijeme s youtubery. Komentujeme módu, životní styl, trendy. A teď to všechno dohromady ukážeme naživo na jednom místě,“ říká Štěpán Wolde, generální ředitel Óčka. Vystoupí Majk Spirit + H16, SLZA, Monika Bagárová, Sebastian, ATMO Music, Pavel Callta, Light & Love, Štěpán Urban, Martin Harich a další.

„Hlavním důvodem, proč jsme se rozhodli spojit značku Vodafone s You Festem, je náš koncept #jetovtobě, kterým chceme podpořit mladou generaci a dodat jim kuráž, aby se nebáli jít v životě za svým a dělat to, po čem touž,“ zdůvodnila manažerka pro řízení značky a kampaní společnosti Vodafone Vladimíra Doleželová.

FB_Youfest_Final_UDALOST2

Centrální část Průmyslového paláce představí gaming zone, kde se návštěvníci mohou utkat v turnaji v HearthStone, vyzkoušet si nejnovější gadgety a technické vychytávky. Připraveny jsou i workshopy s idoly mladé generace, jako například s Šárkou Pančochovou a Benem Cristovao.

Levé křídlo Průmyslového paláce bude zaměřeno na starší návštěvníky a rodiče. Připravena pro ně je relax&beauty zone, chlapský koutek i doplňkový program pro děti v rámci dětského pásma Primáček.

Vodafone YouTest

-mav-