Forum Media přivítá šéfy O2, Vodafonu a T-Mobilu

pondělí, 19. září 2016, 06:47 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Sedmnáctý ročník konference Forum Media se uskuteční 4. října 2016 v pražském Kongresovém centru. Zaměří se na mobily jako nástroj pro marketing, prodej, obsah a zákaznickou péči.

Keynote přednesou středoevropští manažeři Facebooku a Instagramu, kteří se zaměří na budování úspěšného brandu přes sociální sítě. Konferenci zahájí debata všech tří šéfů českých mobilních operátorů o dalších příležitostech na telekomunikačním a mediálním trhu. O zkušenosti s m-commerce se podělí značka Pepe Jeans a návštěvníci uslyší, jak se experimentuje při propagaci aplikací Avastu, které používá 60 milionů lidí po celém světě. Ferrari ukáže propojení smartphonů s rychlými auty a svůj strategický digitální marketing. Seznam.cz zjistil, za co mobilní Češi utrácejí peníze a jaká reklama je nejvíc osloví. Šéf největší norské vydavatelské skupiny VG ukáže, jak předělat noviny, aby obstály v digitální době.

Kompletní program najdete zde, registrovat se můžete zde.

Pro čtenáře MediaGuru.cz je připravena last minute sleva ve výši 40 %. Při regsitraci stačí do pole zadat slevový kód FMGURU.

-mav-