M&M‘s se v kampani spojí s O2 TV, nabízí filmy zdarma

pondělí, 12. září 2016, 14:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

Značka čokoládových bonbónů M&M’s z portfolia společnosti Mars se ve své aktuální kampani zaměřuje na filmovou zábavu doma u televize. Z tohoto důvodu se propojuje s O2 TV, v jejíž videotéce nabídne od 16. září do 13. října každý týden vybraný film zdarma.

Klíčový vizuál MM's

„Celá kampaň má českým divákům představit bonbóny M&M’s jako ideální čokoládovou pochoutku, kterou si mohou vychutnat kdykoliv a kdekoliv, třeba v pohodlí domova při sledování svého oblíbeného filmu. Navíc je to pro nás další krok k budování spojení značky M&M's s filmem,“ popisuje Jaroslava Kapitánová, brand manažerka značky M&M’s pro střední Evropu.

„Po dobu jednoho měsíce se budou diváci O2 TV setkávat na své obrazovce s bannery M&M‘s, které je nasměrují na filmy zdarma,“ vysvětluje Viera Kasalová, produktová manažerka služby O2 Videotéka. Před samotným filmem se vždy přehraje brandované intro. Partnerství také zahrnuje i SMS rozesílku a newsletter pro uživatele O2 TV.

Kampaň dále probíhá v televizi a na internetu, kde probíhají aktivity na lokálním facebookovém profilu v režii agentury Triad Advertising. Doplní ji komunikace v místě prodeje, včetně paletového vystavení v prodejnách Tesco, speciálních permanentních stojanů ve tvaru hrdinů značky Červeného a Žlutého na nezávislém trhu, stojanového vystavení a cenového proma. Za PR podporu je zodpovědná agentura AMI Communications.

-stk-