O2 TV Sport uvede vlastní reality show z MMA

úterý, 06. září 2016, 11:52 Aktuality, Internet & Mobil, TV MediaGuru

Stanice O2 TV Sport v říjnu nasadí vlastní reality show Oktagon z prostředí bojových  sportů. První díl bude uveden v pondělí 10. října od 21 hodin, v sobotu 10. prosince se pak odehraje velké finále v přímém přenosu stanice O2 TV Sport.

Reality show nabídne osudy osmi MMA zápasníků z České republiky a Slovenska, kteří spolu budou v jednom domě bydlet, trénovat a zápasit mezi sebou. Jejich cílem je získat postup do finále a stát se premiérovým držitelem titulu. Absolutní vítěz získá roční kontrakt na téměř 300 000 korun.

„Oktagon není jednorázovou akcí, bude pokračovat i v dalších letech, samozřejmě vždy s novými zápasníky," prozradil Marek Kindernay, výkonný ředitel O2 TV Sport. „Na Oktagon naváže v příštím roce pravidelná týdenní show, která bude mapovat českou scénu bojových sportů. Stáváme se tak největším investorem do lokálního fighting obsahu,“ doplnil.

Mezi tvůrce Oktagonu patří Pavol Neruda a moderátor a komentátor Ondřej Novotný. „Hlavním cílem je zpopularizovat bojové sporty a dostat je mezi širší obecenstvo. Chtěli bychom ukázat světový fenomén MMA a představit bojovníky jako nejkomplexnější sportovce, kteří podstupují drsné tréninky, kde nerozhoduje pouze kondice, ale hlavně psychika a mentální stránka,“ upřesnil Novotný.

V jednotlivých dílech se ukáže také Viktor Pešta, jediný český zástupce v organizaci UFC, nebo slovenský rapper Rytmus.

-stk-