Rock & All začne vydávat nový titul Hudební noviny

pondělí, 12. září 2016, 09:31 Aktuality, Tisk MediaGuru

Nový hudební čtrnáctideník Hudební noviny rozšíří v druhé polovině září magazín Rock & All v portfoliu stejnojmenné vydávající společnosti. Povede jej Lucie Jedličková. Ta však jinak zůstává zaměstnancem své domovské společnosti Bauer Media Praha. Titul vyjde v nákladu 70 tisíc výtisků, prodávat se bude za 10 Kč. Podle vydavatelství má perspektivu stát se výhledově týdeníkem.

Za vydavatelstvím Rock & All stojí skupina podnikatelů v čele s Richardem Aškou. „Portfolio rozšiřujeme o produkt, který na českém trhu chybí. Jdeme naproti čtenářům, kteří upřednostňují rychlý přehled aktuálního dění z hudebního světa v kostce,“ uvedl předseda správní rady Josef Kočí.

hudební noviny

„Hudební noviny jsou kombinací fundovaných materiálů o zahraniční i domácí nonartificiální hudbě, servisních informací a zábavy," řekla Lucie Jedličková, která začínala jako recenzentka časopisu Rolling Stone. Následně setrvala po 10 let na pozici šéfredaktorky v bulvárním i odborném segmentu.

Redakce hudebních novinářů po odchodu z měsíčníku Rock & Pop začala v červenci roku 2015 vydávat měsíčník Rock & All. Jeho šéfredaktorem se stal po nestorovi hudební žurnalistiky Vojtěchu Lindaurovi  známý hudební publicista Michal Husák. Nejužší vedení redakce tvoří ještě Petr Korál, Ivan Ivanov a Pavel Zelinka. 

-mav-