Barrandov nasadí pořad Vlivní s Alex Mynářovou

pondělí, 10. října 2016, 10:41 Aktuality, TV MediaGuru

Ve středu 12. října nasadí TV Barrandov nový pořad s názvem Vlivní s Alex Mynářovou. Provázet jím bude moderátorka Alexandra Mynářovou, jež si bude zvát osobnosti, které mají zásadní vliv na dění v České republice. Prvním hostel bude ministr obrany Martin Stropnický. Pořad bude vysílán v premiéře každou středu od 22:50, v reprízách půjde každou neděli od 19:55.

VLIVNI s Alex Mynarovou_vizual
Zdroj: TV Barrandov

„Vlivné samozřejmě vůbec nešetřím. Otázkám na tělo se rozhodně v mém pořadu nevyhnou. Mám ale taky radost, že se nám daří je ukazovat v opravdu netypických situacích. Bez obleku a kravaty. Tak jak je málokdy vídáme. A mám pro diváky taky jedno velké překvapení. Prozradím snad jen to, že velkou roli bude hrát písmo každého z mých hostů. To totiž prozradí mnohé,“ popisuje Alexandra Mynářová, která na Barrandově od 23. března hlásí také zprávy.

Alexandra Mynářová (dříve Nosková) v minulosti moderovala na České televizi ranní Studio 6, zprávy na kanálu ČT24 nebo Události v regionech. Pracovala také v Českém rozhlase. Je provdaná za hradního kancléře Vratislava Mynáře.

-stk-