Česká asociace pojišťoven spustila kampaň Den blbec

sobota, 08. října 2016, 08:41 Aktuality, Reklama MediaGuru

Česká asociace pojišťoven (ČAP) spustila v polovině září novou komunikační kampaň s názvem Den blbec. Probíhat bude do konce listopadu a jejím cílem je zvýšit povědomí a informovanost veřejnosti o přínosech pojištění odpovědnosti za škody v občanském životě.

„Pojištění odpovědnosti za škody se lidově říká ,pojistka na blbost‘. Název kampaně nám proto připadá velmi trefný,“ říká Jolana Ackermannová, specialistka komunikace a PR České asociace pojišťoven, a dodává: „Prostřednictvím kampaně Den blbec si chceme vyzkoušet trochu jiný styl komunikace, kterým chceme lidi nejen finančně vzdělávat, ale i pobavit.“

Den blbec_DUCHODKYNE_NOVY slider

Den blbec_MLADY MUZ_NOVY slider

Den blbec_PES GAUC_NOVY slider

Kampaň staví na příbězích lidí, které s podtitulem „Každý má někdy Den blbec…“ ukazují modelové situace, při niž nejčastěji dochází k plnění z pojištění odpovědnosti za škody. Základní komunikační platformou jsou webové stránky www.denblbec.info, na kterou směřují bannery. V druhé polovině října je doplní tematická videa a hitparáda Den blbec nejbizarnějších pojistných událostí.

Kampaň zajišťuje agentura Native PR, kreativní a vizuální koncept vytváří ve spolupráci s Modrým Petrem - Petrem Mičkou a videa vznikají ve spolupráci s Jindřichem Filou.

-stk-