T-Mobile startuje „nabitou“ vánoční kampaň

úterý, 25. října 2016, 10:30 Aktuality, Reklama MediaGuru

T-Mobile spustí od 1. listopadu jako první z mobilních operátorů svou vánoční kampaň „Nabité Vánoce“. Tematicky opět zůstane v lékařském prostředí s Ivanem Trojanem a Václavem Neužilem. Příběh rozvine letní kampaň, v němž hrála Anna Schmidtmajerová těhotnou maminku. Speciální roli „tygřice“ dostala v kampani také Jitka Asterová. 

Podpoří celkem čtyři nabídky, a to v podobě dvou vybraných telefonů za cenu jednoho, přenosné nabíječky jako dárek s možností výměny vybité za nabitou ve všech prodejnách T-Mobile na českém i slovenském trhu nebo rozšířenou nabídku programů pro uživatele T-Mobile TV, která až do konce ledna zdarma navýší u balíčků Základ a Standard počet programů na 150, což je standardní pro Premium balíček. Zákazníci předplacených karet Twist za tři dobití částkou 300 Kč mohou získat „mazlíčky“, známé z letní marketingové kampaně.

Kampaň bude k vidění v televizi, outdooru a na internetu. Nasazeny budou celkem čtyři spoty, tři s produktovou nabídku, jeden čistě vánoční. Na internetu budou ještě uveřejněny další videa. Využije také BTL komunikaci.

GH3B3406

GH3B3677

GH3B4191

GH3B3213

Režie spotu se ujal Tomáš Bařina v produkci společnosti Boogie Films. Za kamerou stál Jan Velický. Pod kampaní je podepsána agentura Saatchi & Saatchi. BTL a retail má na starosti Havas Worldwide Prague. Online část kampaně zajišťuje Proboston Creative. O sociální sítě a YouTube se stará agentura Peppermint. Média plánuje a nakupuje MediaCom.

-stk-