Jihlavanka míří s Dívkou ve žlutém do Ohnivýho kuřete

středa, 16. listopadu 2016, 07:39 Aktuality, Reklama MediaGuru

Kávová značka Jihlavanka zamířila se svou vlastní bloggerkou Dívkou ve žlutém, která vystupovala v seriálu TV Prima Přístav a jeho děj dále rozváděla v online, do dalšího seriálu. Nyní se objevuje opět na Primě, v seriálu Ohnivý kuře, kde peče kávové dezerty v místní cukrárně a následně recepty sdílí na svých kanálech. V brzké době bude každý týden vidět také v diskuzním pořadu Mezi námi na Stream.cz, který bude řešit typická ženská témata.

„Dívka ve žlutém už nestojí mimo značku, ale je její přiznanou tváří. V každodenním životě pije Jihlavanku a na svět se dívá stejným pohledem nebo spíše nadhledem jako ona. Hodnoty značky tak spotřebitelům komunikujeme ještě srozumitelněji než dříve. Prostřednictvím hlasu Dívky ve žlutém na jejím blogu, Facebooku a nově i na Youtube,” uvedla Mária Klepáčová, brand manažerka značek Jihlavanka & Davidoff Café.

divka-ve-zlutem2

divka-ve-zlutem3

divka-ve-zlutem4

„Naše cílová skupina žen okolo 30 let z menších měst na internetu hledá převážně praktické rady a diskuzi se ženami, které žijí podobný život jako ona. Navíc jsou jejich životy často hektické a ocení, když se mohou na chvíli zastavit. Postava blogerky, která je svými tématy těmto ženám blízká, a navíc má v zásobě plno užitečných i zábavných tipů, vždy podávaných s nadhledem, je tak ideálním způsobem, jak vytvořit hluboký vztah ke značce, kterou reprezentuje,” říká Eva Došková, strategy lead z agentury Triad Advertising, jež komunikaci pro značku připravuje.

Za kampaň s tzv. people placementem získala agentura i společnost Tchibo, do jejíhož portfolia Jihlavanka patří, Zlatou Pecku v kategorii Cena odborné poroty - Product Placement Award 2015 či zlato v ADC Awards.

-stk-