O2 ve vánoční kampani ukáže identitu Chytré sítě

úterý, 08. listopadu 2016, 14:08 Aktuality, Reklama MediaGuru

Operátor O2 odstartoval 1. listopadu svou vánoční nabídku. Zaměří se na 30 GB mobilních dat a neomezené volání zdarma, nejrychlejší dostupné připojení bez navýšení ceny a zákazníkům O2 TV nabídne do konce prosince až 57 programů navíc. Každý nový zákazník, který si do konce roku aktivuje O2 TV, získá nejvyšší dostupný balík O2 TV XL. Kromě toho O2 zařadí šest vybraných telefonů značky Samsung a Huawei za  výhodné ceny.

Vánoční nabídku podpoří rozsáhlá komunikační kampaň v televizi, tisku, outdooru, na internetu a na pobočkách. V televizi bude nasazen kromě 30“ spotu také kratší verze, jež budou komunikovat zvýhodněné ceny telefonů Samsung a Huawei.

„Může to vypadat, že jsme se úplně zbláznili, když jsme nechali babičku mrznout na hlavním nádraží. Tímto kreativním konceptem však chceme ukázat na atraktivitu naší letošní vánoční nabídky, protože 30 GB dat může byt opravdu důvod, proč na chvíli zapomenete na okolní svět,“ popisuje Jiří Caudr, ředitel marketingové komunikace v O2.

Kreativní koncept vznikl v dílně interní kreativní agentury Oliver. Scénáře spotů se ujal Ondřej Klíma, režie Matěj Chlupáček, kamery Alexandr Šurkala, o produkci se postarala společnost Barletta. Na online části kampaně spolupracoval interní tým s agenturou Brandz Friendz.

Ve vánoční kampani se také poprvé objevuje nová vizuální identita Chytré sítě, kterou bude O2 rozvíjet i v budoucnu.

-stk-