Do marketingu Nokian Tyres přišly Veselá a Michalová

pátek, 09. prosince 2016, 06:54 Aktuality, Marketing, Lidé, PR MediaGuru

Finský výrobce prémiových pneumatik, společnost Nokian Tyres, rozšířil svůj marketingový tým pro evropský region. Externí marketingovou komunikaci ve střední Evropě povede nově Pavla Veselá. Mediální komunikaci a PR aktivity bude mít na starosti Zuzana Michalová.

Pavla Veselá ze své pozice marketing & communication manager CE zodpovídá za veškerou externí marketingovou komunikaci (ATL, BTL, online a social media) a také za supervizi kreativních a digitálních agentur v rámci celého CE regionu. Přichází ze společnosti PwC Česká republika, kde působila jako senior marketing specialist. Předtím strávila více než 11 let jako senior account manager v agentuře McCann-Erickson, kde pracovala pro klienty jako Microsoft, MasterCard nebo L´Oréal Paris a získala zde několik ocenění, včetně zlaté Effie.

Pavla Veselá
Pavla Veselá

Zuzana Michalová řídí v pozici PR manager CE mediální komunikaci a veškeré PR aktivity společnosti v evropském regionu, působit bude také jako tisková mluvčí. V rámci svých kompetencí mimo jiné koordinuje více než 20 PR expertů z agenturních sítí Weber Shandwick, McCann Erickson a Publicis. Před svým nástupem působila přes 13 let v PR agenturách DataConsult a Taktiq, kde byla odpovědná například za značky Logitech, Kingston, Hartmann-Rico, Nescafé Dolce Gusto nebo eBay. Je absolventkou Masarykovy univerzity a plynně hovoří čtyřmi jazyky.

Zuzana Michalová
Zuzana Michalová

Společnost Nokian Tyres má centrálu pro Evropu (kromě skandinávských zemí, Ukrajiny a Běloruska) v Praze a řídí odtud obchodní i marketingové aktivity pro celý region. Pavla Veselá se Zuzanou Michalovou tak spolu s Ivanou Javnou (Operational Sales Marketing Manager CE) doplňují evropský marketingový tým, který již několik let vede marketingový ředitel pro Evropu Lukáš Líbal. Společně odpovídají za aktivity pro celkem 24 trhů s obratem přesahujícím 10 miliard Kč.

-stk-