Sociální média v Dark Side povede Eliška Vyhnánková

pátek, 02. prosince 2016, 08:00 Aktuality, Reklama, Lidé MediaGuru

Tým sociálních médií v agentuře Dark Side povede Eliška Vyhnánková, jež na českém trhu působí jako lektorka a konzultantka. V agentuře bude působit na částečný úvazek, a i nadále si uchová veškeré své další aktivity a školení.

Eliška Vyhnánková
Eliška Vyhnánková

„Seniorem v této oblasti je dnes každý, kdo se zabývá sociálními médii půl roku, je skvělé, že jsme se dokázali dohodnout s přední dámou české social media scény. Social Media & Content Marketing oddělení je pro nás klíčový pilíř agentury a začíná to být pořádná věda. Na rozdíl od řady konkurentů se totiž kromě kreativní excelence zaměřujeme i na hloubkovou analytiku. Například jsme jedna z mála českých agentur, která aktivně používá nástroj globální nástroj Socialbakers,“ komentuje managing partner agentury Tomáš Jindříšek.

„Jako konzultantka se často setkávám s prací agentur ze strany klienta. Někdy výbornou, někdy bohužel velmi odbytou. Jsem moc ráda, že mohu všechny nasbírané zkušenosti využít, a s týmem Dark Side poskytovat tu nejlepší péči skvělým projektům,” doplňuje Eliška Vyhnánková. 

-stk-