Dolce Gusto nechá zákazníky vytvářet kolekce

čtvrtek, 12. ledna 2017, 07:00 Aktuality, Marketing MediaGuru

Společnost Nestlé připravila pro příznivce kávy Nescafé Dolce Gusto možnost vytvořit si kolekci kapslí podle své chuti. V OC Nový Smíchov umístila pop-up store, v němž si mohou zákazníci sami vybrat a libovolně kombinovat ze 17 druhů kávy Nescafé Dolce Gusto.

„Chtěli jsme, aby měli zákazníci možnost vytvořit si sadu kapslí podle svého a třeba poznat další druhy nápojů, které dosud neochutnali. Krabička je navíc ve speciálním dárkovém designu, takže zákazníci mohou výsledný výběr věnovat blízkým či přátelům,“ vysvětluje Michaela Gilarová, channel development manager Nescafé Dolce Gusto ze společnosti Nestlé.

V pop-up store mají zákazníci na výběr ze dvou variant: standardní balení 16 kapslí nebo velké balení 32 kapslí. K výslednému mixu obdrží navíc nakupující i drobné dárky. Na stánku jsou vystaveny také kávovary, s výběrem pomůže obsluha a hostesky.

Návrh a realizaci samotného stánku měla na starost společnost DAGO. „Cílem bylo především vytvořit takový pop-up store, v němž se nakupující rychle naladí na ikonickou značku, zorientuje se a snadno si vybere. Podmínkou byl tedy dostatečně velký, atraktivní a originální prostor pro vystavení všech produktů,“ doplňuje Marek Končitík ze společnosti DAGO.

-stk-