Playstation se spojuje s Nocí reklamožroutů

pátek, 27. ledna 2017, 10:35 Aktuality, Reklama MediaGuru

Světová reklamní show Playstation Noc reklamožroutů proběhne v pražském kině Lucerna v pátek 24. února 2017 od 19.00 hodin. Následovat ji bude v sobotu 4. března 2017 stejná akce v brněnském klubu Fléda. Vstupenky na obě show jsou k dispozici v předprodejích Ticketpro, Ticketportal a SMS ticket.

Show nabídne téměř 300 spotů z 50 zemí světa v bloku trvajícím přes pět hodin. Divákům nabídne přehlídku toho nejlepšího, co svět reklamy za poslední rok vytvořil. Pětihodinové pásmo reklam bude rozděleno do čtyř bloků se třemi přestávkami. ,,Dramaturgové přehlídky si dávají záležet na tom, aby se do výběru dostaly zábavné kousky i vážnější snímky. Zajímavé jsou také rozdíly mezi velkorozpočtovými reklamami a videi, u kterých dokázali tvůrci vytěžit hodně efektu z malého rozpočtu,” vysvětluje pořadatel David Horáček.

playstation

Letošní PlayStation Noc Reklamožroutů chce ukázat, jak do propagace přirozeně vstupují i prvky typické pro kulturu určité země. Příkladem je třeba pákistánská reklama na čaj, která je natočena v hollywoodském stylu. Značka Nokia zase využívá aktuální trend selfie fotografií, Mercedes Benz natočil sexy reklamu o vztahu aut.

Připraven je i doprovodný program. Ve hře budou konzole PlayStation či kultovní fotoaparáty Instax Mini od společnosti Fujifilm.

-mav-