Prague City Tourism má nový tendr na kreativní agenturu

středa, 11. ledna 2017, 08:10 Aktuality, Reklama MediaGuru

Pražská informační služba – Prague City Tourism vyhlásila v úterý 10. ledna nové výběrové řízení na kreativní agenturu, která přepracuje vizuální styl Prahy a logo společnosti. Spolupráce potrvá až do roku 2019. Předpokládaná hodnota zakázky je stanovena ve výši 5 400 000 korun bez DPH.

Od vítěze soutěže se očekává modernizace destinační značky pro propagaci hlavního města Prahy v oblasti cestovního ruchu pro období 2017 až 2019 zejména do zahraničí. Agentura se bude podílet na vizuální podobě marketingových kampaní Prague City Tourism, tvorbě vizuální stránky médií, sociálních sítí a merchandisingové řady suvenýrových předmětů a připravovat sazbu tištěných materiálů.

Zájemci mohou své nabídky podat do 1. února 2017 do 9:45 hodin. Zadávací dokumentace je uveřejněna na webových stránkách www.praguecitytourism.cz nebo na profilu zadavatele.

Jedná se o druhý pokus PIS za uplynulý půlrok vybrat kreativní agenturu. Na komunikační strategii a vizuální styl vypsala výběrové řízení již loni v srpnu, v říjnu jej však zrušila z důvodu nedostačující kvality doručených nabídek. V listopadu uspořádala PIS setkání s kreativními agenturami a grafickými studii, kde se snažila vysvětlit, co od nové strategie a vizuálního stylu očekává.

-stk-