S novinkou Suprême cílí Silan na prémiový segment

pátek, 17. února 2017, 10:52 Aktuality, Reklama MediaGuru

Značka aviváží Silan z portfolia společnosti Henkel uvádí novou řadu Suprême. Rozšiřuje s ní prémiový segment, který v roce 2015 otevřela zavedením „olejové“ aviváže Silan Soft&Oils. Nynější krémová novinka byla vytvořena ve spolupráci s francouzskými parfuméry. Prémiovost podporuje také obal, jenž se inspiroval kosmetickými výrobky.

„Silan Suprême jsme vytvořili pro spotřebitele, kteří upřednostňují vůně a jemnost prádla a přejí si dotek luxusu ve svém každodenním shonu,“ říká o zavedení nové prémiové řady Petr Bezányi, manažer marketingu divize Pracích a čisticích prostředků Henkel ČR. „Díky novinkám, na které Češi reagují velmi příznivě se podařilo i na velmi nasyceném trhu, jakým je trh aviváží v České republice, dosáhnout mírného růstu v hodnotě. Aviváže používá dvě třetiny české populace a spíše než klasické vůně je lákají výraznější opojnější varianty,“ dodává Bezányi.

silan_supreme_fotky_ke_komunikaci_a43

V rámci řady Silan Suprême budou uvedeny tři varianty: Romance s květinovou vůní, Glamour s ovocnými a dřevitými tóny a Passion s vůní hyacintu, jasmínu a kosatce.

Novinka bude podpořena 360° kampaní ve francouzském stylu. Od března bude k vidění v televizi na stanicích skupiny Prima a Barrandov. V místě prodeje budou k dispozici speciální umístění a přidají se i akce s hosteskami. Mimořádně bude nový Silan podpořen i venkovní reklamou, a to formou citylightů, bigboardů a smartboardů. Plánuje se i online komunikace, mimojiné i spolupráce s blogery. Kampaň doplní PR aktivity.

Kampaň z dílny DDB pro český trh adaptovala agentura Hullabaloo.

-stk-