Značka Sazka Bet bude na dresu pražské Sparty

pondělí, 13. února 2017, 15:45 Aktuality, Marketing MediaGuru

Po odchodu Synot Tip bude mít své logo na dresu AC Sparta Praha značka Sazka Bet, která se stala generálním partnerem fotbalového klubu na dva nadcházející roky. „S potěšením mohu oznámit, že Sazka Bet bude nejméně do roku 2019 jediným partnerem na dresu fotbalové Sparty. Od spolupráce očekáváme výrazné zviditelnění Sazka Betu ve sportovním prostředí a spojení s úspěšnými výsledky tohoto slavného klubu,“ říká Robert Chvátal, generální ředitel Sazky.

sazkabet

„Po nedávném spuštění nové online hry Sazka Fantasy je sponzorství Sparty další aktivitou, která má za cíl posílit naši pozici v oblasti sportovního sázení,“ dodává Robert Chvátal. Na letenském stadionu bude mít Sazka Bet také svůj vlastní sektor.

„Pro fanoušky i sázkaře máme připraveno spoustu aktivizačních prvků, a to jak přímo na stadionu, tak na sociálních sítích. Počítáme například s pravidelnými soutěžemi o vstupenky, možností zúčastnit se výjezdů na venkovní zápasy přímo s týmem, nebo také speciální dárek pro první jedenáctku příchozích fandů v našem sektoru,“ popisuje Aleš Veselý, marketingový ředitel společnosti Sazka. Sazka Bet zároveň mění své logo.

sazkabet_loga
Změna loga Sazka Bet

-stk-