Konference Multichannel se dotkne i sdílené ekonomiky

úterý, 14. března 2017, 07:40 Aktuality, Marketing MediaGuru

Již pátý ročník konference Evoluce byznysu s podtitulem Multichannel & Trendy & Nová ekonomika se bude letos konat ve čtvrtek 23. března v budově OKsystem na pražském Pankráci.

multichannel

„Multichannel je sice už tradiční a zavedená konference, přesto, nebo právě proto se ji snažíme s každým novým ročníkem posouvat trochu jiným směrem. Našim cílem je zachytit nejnovější trendy a podívat se na multikanálovou komunikaci jejich očima. I proto přicházíme letos například s blokem o sdílené ekonomice,“ popisuje Tomáš Hájek, výkonný ředitel pořádající asociace ADMEZ.

Program otevře Tomáš Krásný z Blue Strategy se svým pohledem na současný stav a blízkou budoucnost spotřebního trhu. V úvodním bloku s ním dále vystoupí Jan Hubík z Paralelní Polis s přednáškou o kryptoanarchii, Lukáš Bašta z agentury The Hive představí trendy v influencer marketingu a Tomáš Jindříšek ze spolupořádající agentury Dark Side ukáže splývání content marketingu, PR a digitálu.

Sdílené ekonomice je věnována druhá část programu. O své zkušenosti se podělí například Lucie Tvarůžková ze Zonky.cz, Juraj Atlas z Liftaga nebo zástupce nového projektu Robeeto.com Stanislav Koukal.

Odpolední část programu bude rozdělena do dvou paralelních bloků. První z nich bude zaměřen na speciální moderní směry, například možnosti hybridní televize, druhý pak na nejúspěšnější kampaně multikanálového marketingu, které uspěly v českých i evropských soutěžích. Mezi řečníky vystoupí například Jan Dvořák z agentury Geometry Global, Richard Stiebitz z Wundermanu, Lukáš Kokoška z Grand IT či Iva Hošková z Charming4ever.

Kompletní program a další informace najdete zde.

-stk-